17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
AK PARTİLİLER MUMCULAR'DA İDİ...
Tarih: 27/05/2018
Kaynak: Kent Haber
AK PARTİLİLER MUMCULAR'DA İDİ...
AK Parti Bodrum İlçe Başkanlığı Mumcular Mahallesi’nde esnaf-vatandaş ziyareti gerçekleştirip, Mumcular Gençleri’nin düzenlediği iftar programına katıldı.

Mumcular'da düzenlenen program, AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, yönetim kurulu üyelerinden Yener Çelik, Ferudun Katar, Sezgin Gök, Ahmet Likoğlu, Musa Orman, Fatoş Eraslan, Kadın Kolları Başkanı Hülya Metin, Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmerdan, mahalle başkanlarının katılımıyla gerçekleşti.

Zaman zaman yağmur altında gerçekleşen esnaf ziyaretlerinde vatandaşların sorunları dinleyen AK Partililer, 24 Temmuz 2018 seçimleriyle gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin Türkiye’nin geleceğine yapacağı katkılarla birlikte yeni dönemde genel başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirmek istediği amaç ve hedeflerini anlattı.

Başkan Ömer Özmen’in esnafın sorun, eleştiri ve önerilerini not ettiği Mumcular saha çalışmasında, vatandaşları 06 Haziran 2018 Çarşamba günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Muğla Buluşması” mitingine de davet etti.

SIK ZİYERETLERLE ÇÖZÜMLERİ GÜNCELLİYORUZ…

Çarşı esnafı ziyaretinde "ziyaretimizin kırk yıl hatırı olmalı" diyerek, kahve paketi ikram eden Özmen; “Bölgemizin tüm sorunlarına vakıfız. Bodrum coğrafyasında düzenli periyotlarla yaptığımız mahalle ziyaretleri kapsamında Mumcular’ı bir kez daha ziyaret ettik. İlçemizin sorunlarını yaptığımız periyodik ziyaretlerle güncelleme imkanını yakalıyoruz. Bu bizim için çok önemli. Sık yaptığımız ziyaretlerle sorunları güncellerken çözümlerimizi de güncelleme fırsatı yakalıyoruz. Diğer taraftan da sorunlara olan çözümlerimizi anlatarak önümüzdeki dönemde yapılacak olan, Haziran 2018 ve Mart 2019 yerel seçimlerine destek istiyoruz” dedi.

ETKİN DEVLET YAPISI VE YETKİ SORUNLARI ÇÖZECEK…

Mumcular Mahallesi’nin verimli ovasıyla Bodrum ilçesinin ambarı durumunda olduğuna dikkat çeken Özmen; “24 Haziran sonrasında oluşacak etkin devlet yapısı ve yetkilerle yöredeki köylü ve çiftçinin sorunlarını minimize etmek açısından AK Parti teşkilatları tüm gücüyle yanınızda olacak ve sizinle birlikte çalışacağız. Amacımız doğal ve yerel tohumlarla yapılan tarımı maksimize etmek ve emeğinizin değerini bulmasını sağlamak” dedi.

AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı saha çalışması, Mumcular Mahallesi pazar yerinde ‘Mumcular Gençliği’ tarafından düzenlenen iftar programına katılmasıyla sona erdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30