17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GÖRDÜĞÜ MANZARA KARŞISINDA ŞOK OLDU!
Tarih: 21/05/2018
Kaynak: Kent Haber
GÖRDÜĞÜ MANZARA KARŞISINDA ŞOK OLDU!
Yalıkavak Mahallesi’nde bir vatandaşın bahçesine giren sokak köpekleri, 30 tavuğu telef etti. Tavukların sahibi Doğan Tuş, sabah gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşadı.

Yalıkavak Mahallesi Devecioğlu Sokak’ta yaşamını sürdüren 30 yaşındaki Doğan Tuş, uyandıktan sonra tavuklarına bakmak üzere kümese gitti. Kümesin içinde ve çevresinde tavuk, horoz ve civcivlerini ölü olarak gören vatandaş büyük şok yaşadı. Doğan Tuş’un haber vermesi üzerine olay mahalline gelen polis ve zabıta ekipleri incelemeler yaptı.

Konu ile ilgili Kent Haber’e bir açıklama yapan Doğan Tuş, isyan ederek “Ben civcivlerime çocuk gibi baktım, üşümesinler diye ısıtma sistemi koydum. Daha önce de köpekler hindilerimi boğdu. Yalıkavak’ta çok sayıda başıboş köpek var. Biz de hayvanları seviyoruz, onlara zarar gelsin istemiyoruz. Fakat bu hayvanlar aç kalıp bizim hayvanlara saldırıyorlar. Buna bir çözüm bulunması gerekir” diye konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Suat aksın
21/05/2018
iki ayaklı
Niye ,kümese köpekte girer kedide girer tilkide girer iki ayaklı tilkide girer Erol bey,başı boş köpek dolu sokaklar,
Erol börtlüce
21/05/2018
Tavuklar
Kümese köpek girmez. Tilki veya domuzdur..

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30