17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ANNE VE BEBEĞİ AÇIK BIRAKILAN ÇUKURA DÜŞTÜ!..
Tarih: 19/05/2018
Kaynak: Kent Haber
ANNE VE BEBEĞİ AÇIK BIRAKILAN ÇUKURA DÜŞTÜ!..
Yol düzenleme çalışmalarının sürdüğü Türkkuyusu Caddesi’nde açık bırakılan çukura bir anne ile 1-2 yaşlarındaki bebeği düştü. Kadın ve bebeği Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yol düzenleme çalışmalarının zamanlaması ve yolun yükseltilmesi nedeniyle mahallelinin çalışmalara tepkili olduğu Türkkuyusu Caddesi’nde bugün öğle saatlerinde bebek arabasıyla giren bir anne ve bebeği, açık bırakılan çukura düştü.

Olayda isminin Arif Karamahmut olduğu öğrenilen 1-2 yaşlarındaki bebek ile annesi vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Durumu gören esnaf, hemen bebek ve annesinin yardımına koşarak onları çukurdan çıkardı. Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ikiliden bebeğin çenesi ve ağzından yaralandığı, annenin ise kolundan yaralandığı, genel sağlık durumlarının ise iyi olduğu bildirildi.

Yaşanan olay sonrası açık bırakılan çukurun ağzı ise hemen mazgalla kapatıldı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
David Can Akgüneş
20/05/2018
Belediye Tazminat Ödesin
ingilterede böyle bir kaza olsa belediye mağdura 500.000 STERLiN tazminat ödemek zorunda kalırdı. Çünkü orası bir hukuk devleti. Saygılarımla
kone
20/05/2018
maaş
işçi memurun maaşını ödeyip kadroya yeni geçenlerin maaşını ödemesseniz kimsenin çalışma isteği kalmaz ve sonuç bunlar olur.
Erdal
20/05/2018
iş bilmezler
işten anlamayan belediye yöneticilerinin iş yaptırdığı firmalara bakarsanız böyle kazaların yaşanmasıda kaçınılmaz oluyor.Bodrumun birçok yerinde kapatılmayı bekleyen birçok mazgal, rogar ve çukur varken Allah hepimizi korusun.bu belediyeden ve bu belediyeye iş yapan ama işini düzgün yapmayan o sözde mütahitlerdende herkesin davacı olması gerekir yoksa Allah korusun sonu ölümcül olan kazaların yaşanmasıda kaçınılmaz olur.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30