17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TOBB KONSEYLERİNE MUĞLA'DAN 2 İSİM GİRDİ
Tarih: 16/05/2018
Kaynak: Kent Haber
TOBB KONSEYLERİNE MUĞLA'DAN 2 İSİM GİRDİ
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) 74. Genel Kuruluna seçimler damga vurdu. Yönetim Kurulu Başkanlığına tekrar M. Rifat Hisarcıklıoğlu seçilirken aynı gün TOBB Ticaret Odaları Konsey Üyelerinin de seçimi gerçekleşti.

Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, 15 Mayıs Salı günü gerçekleşen seçimle tekrar TOBB Konsey üyesi oldu. İMEAK Deniz Ticaret Odası üyesi Nazmi Doğru ise Deniz Ticaret Odaları Konseyine seçildi. Yeni dönemde de Konsey Üyesi seçildiği için onur duyduğunu belirten BODTO Başkanı Kocadon, duygu ve düşüncelerini şöyle aktardı:

“Bodrum-Ankara arasında köprü kurarak ilçemizin ve üyelerimizin sorunlarını karar vericilere aktarmak Odamızın en temel görevleri arasında. Biz de yıllardır bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Yeni dönemde hem TOBB Yönetim Kurulumuza hem de Konseyimize iyi çalışmalar diliyorum. Hep birlikte yenilikçi çalışmalarla ülkemizi daha iyi bir yere taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30