17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ROTARY TOPLANTISINDA SÜRPRİZ TÖREN...
Tarih: 15/05/2018
Kaynak: Kent Haber
ROTARY TOPLANTISINDA SÜRPRİZ TÖREN...
Önceki gün yapılan Karia Rotary Kulüp toplantısı sürpriz bir törene sahne oldu. Toplantı ve törene Uluslararası Rotary'nin üst yönetiminde yer alan Şafak Alpay da katıldı.

Önceki akşam haftalık kulüp toplantısına katılmak için Azka Otel'de biraraya gelen Karia Rotary üyeleri, sürpriz bir nikah töreni ile karşılaştı. Kulüp üyelerinden Ahmet Erdemli, 41 yıl önce evlendikten sonra 2006'da ayrılıp 2011'de tekrar biraraya geldiği, 2 çocuğunun annesi Gülbin Kardeşoğlu ile bir kez daha nikah masasına oturdu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un bizzat kıydığı nikahın şahitliğini ise aralarında Karia Rotary dönem başkanı Aliye Muslu ve Hülya Kocadon'un da bulunduğu çiftin 5 yakın arkadaşı yaptı. 41 yıl sonra tekrar nikah heyecanı yaşayan çiftin mutlulukları ise gözlerinden okunuyordu.

Nikah töreninden sonra kısa bir konuşma yapan Uluslararası Rotary İcra Kurulu Direktörü Şafak Alpay, 44 yıldır üyesi olduğu Rotary'de katıldığı binlerce toplantı içerisinde en ilginç toplantıya şahitlik ettiğini ve bunun bir ilk olduğunu belirtti.

Karia Rotary üyeleri ile çiftin yakın akraba ve dostlarının katıldığı gecenin ilerleyen saatlerinde sergilenen yöresel oyunlar ise izlenmeye değerdi.

Gecenin sonunda dostları, 2 çocuk 1 torun sahibi çifte ömür boyu mutluluklar diledi.Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30