17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
HALK EĞİTİM'İN YILSONU SERGİSİ AÇILDI
Tarih: 15/05/2018
Kaynak: Kent Haber
HALK EĞİTİM'İN YILSONU SERGİSİ AÇILDI
Bodrum Halk Eğitimi Merkezi kursiyerlerinin 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nda hazırladıkları yaklaşık 200 eserden oluşan “Yılsonu Sergisi” açıldı.

Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde Saygı duruşunda bulunulup ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan açılışa Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, İlçe Garnizon Komutanı Albay İzzet Adagideli, İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, Bodrum Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Ünal, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen’in de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.

Burada bir konuşma yapan Kaymakam Yılmaz, “Halk Eğitimi Müdürlüğümüz yaygın eğitim faaliyetleri kapsamında çok önemli kurslar açıyor ve kursiyerleri öğretmen arkadaşlarımızla birlikte yetiştirmeye çalışıyor. Ben bu sergi açılışlarını bir çiftçinin hasat zamanı gibi görüyorum. Kursiyer arkadaşlarımız yeni bilgi ve becerilere ulaşıp çok iyi işler çıkardılar. Ben başta Halk Eğitimi Müdürümüz’e hocalarımıza, kursiyerlerimize, çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Açılışın ardından protokol üyeleri sergiyi gezdi. 17 Mayıs tarihine kadar açık kalacak sergide resim, çini, tasarım, mozaik, seramik, tezhip çalışmalarından oluşan yaklaşık 200 eser bulunuyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Nigar Lengerli
15/05/2018
Rezalet..
Bir kursiyer olarak kendi yaptığım hiçbirşeyin sergilenmemesine üzüldüm. Daha önce Türkiye'nin en büyük halk eğitim merkezi yani Kadıköy Halk eğitimde de kursa gittim ve orada 300 farklı kurs olmasına rağmen benim de işim sergilenmişti. 300 öğrenci demiyorum 300 farklı kurs!!! Kursiyerleri bu kadar küstürmeye ve üzmeye kimsenin hakkı yok. Öğrencilere ve emeklerine karşı büyük saygısızlık yapıldı. Kınıyorum. 😠

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30