17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
OASİS’TE ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI
Tarih: 13/05/2018
Kaynak: Kent Haber
OASİS’TE ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI
Bu yılki Anneler Günü dolayısıyla Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde bir atölye çalışması düzenlendi. Atölye çalışmasında çocuklar, anneleri için hediyeler hazırladı.

Öğleden sonra Oasis AVM içerisindeki iki farklı alanda gerçekleştirilen atölye çalışmasında minikler anneleri için çiçekli Anneler Günü kartları hazırladılar. Minikler daha sonra hazırladıkları bu kartları annelerine hediye ettiler.

Etkinlik hakkında Kent Haber’e bilgiler aktaran Oasis AVM Halkla İlişkiler Sorumlusu Raziye Şimşek, şunları söyledi;

“13 Mayıs Anneler Günü kapsamında Oasis AVM içerisindeki Hurmalı Cadde ve Kültür Caddesi olmak üzere iki farklı noktada atölye çalışması yaptık. Çocuklar, anneleri için çiçekli Anneler Günü kartları yaptılar. Yoğun bir katılım vardı. Buradan hepsine teşekkür ediyoruz. Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi olarak tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz” dedi.

Etkinlik, yaklaşık 2 saat sürdü.

Öte yandan Anneler Günü dolayısıyla 11-12-13 Mayıs tarihlerinde Oasis mağazalarından 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere de fular hediye edildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30