17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CANLI LANGIRT OYNAYIP, SUMO GÜREŞİ YAPTILAR
Tarih: 13/05/2018
Kaynak: Kent Haber
CANLI LANGIRT OYNAYIP, SUMO GÜREŞİ YAPTILAR
Göztepe Bodrum Futbol Akademisi tarafından düzenlenen sürpriz etkinlikte anneler eğlenceli dakikalar yaşadılar.

Çocuklarını antrenmana getiren anneler, antrenman sonrası saha içinde kendileri için hazırlanan canlı langırtta futbol oynadılar. Yenilen takım anneleri ise kendisini sumo güreşi alanında buldu.

Anneler gününe özel hazırlanan etkinliğe katılan ve durumdan habersiz olan anneler oynadıkları oyunlarla eğlenceli bir gün yaşadılar. Çocukları antrenmandayken onları destekleyip taktikler veren anneler, antrenman sonunda çocuklarının saha kenarından tezahüratlarıyla karşı karşıya kaldılar.
Yaklaşık 60 annenin katıldığı bu farklı etkinlik sonunda çocuklar, annelerini için hazırladıkları özel magnet ve kırmızı karanfil hediye ettiler.

Göztepe Bodrum Futbol Akademisi Emrah Çatak basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Annelerimizin bu etkinlikten haberi yoktu. Çocuklarımız ile birlikte hazırladık, oyun gruplarını çocuklar ile birlikte seçtik. Antrenmana çocuklarını getiren anneler, dışarıdan bazen heyecanlanarak “oğlum hadi vur, niye vurmadın, niye koşmadın” diye güzel keyifli tepkiler veriyorlar. Çocuklara dedik ki, hadi gelin bugün bunu annelerimize biz yaşatalım. Onlar için keyifli bir atmosfer olsun diye canlı langırt oyununu hazırladık. Üzerine arka tarafta kaybeden anneler için, yarışmayı biraz daha heyecanlandırmak için sumo güreşi hazırladık. Çocuklarımız annelerine magnet yaptılar. Magnetlere isimler yazıyorlar altta küçük notlar yazıyorlar. Çiçeklerimizi de hazırladık. Annelerimize çiçeklerimizi dağıtıyoruz, çocuklarımız dağıtıyorlar. Farklı olsun istedik.”

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30