17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ANNELER GÜNÜ'NÜ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ İLE KUTLAYACAKLAR...
Tarih: 12/05/2018
Kaynak: Kent Haber
ANNELER GÜNÜ'NÜ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ İLE KUTLAYACAKLAR...
Bodrum iş dünyasının tanınan isimlerinden Gürol ve Birol İnan kardeşler, 2017 yılının Şubat ayında kaybettikleri anneleri Nazmiye İnan anısına ilkini geçen yıl Anneler Günü'nde düzenledikleri doğa yürüyüşünün ikincisini de bu pazar gerçekleştiriyor.

13 Mayıs Pazar günü saat 10:30'da Çamlık Köyündeki Zıp Zıp köy kahvaltısı tesisinin önünden başlayacak yürüyüşle ilgili bir açıklama yayımlayan Gürol İnan, Bodrumlu tüm anneleri yürüyüşlerine davet ederek şu ifadeleri kullandı;

"Bu yıl 2’ncisini düzenlediğimiz Anneler Günü Doğa Yürüyüşünde; annelerimize yürüyüş hediye ediyoruz. Annelerimiz, anneannelerimiz, babaannelerimiz; çocukları, torunları ile birlikte temiz havada, doğayla baş başa yürüyerek hareket etsin, yaşam kaliteleri artsın diye.

Araştırmalara göre 65 yaş üstü için düzenli egzersiz yapmanın kalan ömrü %20 daha uzattığı kanıtlanmış. Annelerimizi televizyon başından kalkmaya ikna edip, harekete geçmeleri, daha sağlıklı yaş almaları, çocukları torunlarıyla daha uzun yıllar beraber olabilmenin yolunu açmak için bir farkındalık yaratma amaçlı çıktık yola.

Kendi imkanları ile ZIP ZIP’a gelemeyecekler için BOSİS Otoparkından 09:00 - 09:30 saatleri arasında AKUSTİK Turizmin sağladığı servisler kalkacak.

“Anneler Günü Doğa Yürüyüşü” Çamlık Köyü ZIP ZIP’tan başlayacak ve 4 Km’lik bir yürüyüşle tekrar ZIP ZIP’ta sonlanacak. Yürüyüşe öncü, artçı ve aralarda AKUT Bodrum Ekibi eşlik edecek. Herhangi bir olumsuzluğa karşı bir adet Ambulans da yürüyüşü takip edecek.

Yürüyüş öncesinde doğal ürünlerden oluşan atıştırmalık, su ve güneşten korunmak için şapka, yürüyüş sonrasında Lokma ikramımız olacaktır. Ayrıca bu günün anısına 500 adet annemizin en sevdiği çiçek olan gül fidanı dağıtılacaktır. “2. Anneler Günü Doğa Yürüyüşü” ile ilgili tüm duyurular @annemizehediye Facebook ve Instagram sayfalarında yer alıyor.

Tüm annelerin Anneler Günü'nü kutluyor “2. Anneler Günü Doğa Yürüyüşü” etkinliğimize bekliyoruz."

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30