17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KUMBAHÇE'DE TEPKİ ÇEKEN YOL KAPAMA!
Tarih: 11/05/2018
Kaynak: Kent Haber
KUMBAHÇE'DE TEPKİ ÇEKEN YOL KAPAMA!
Kumbahçe Mahallesi'nde çevrede oturan vatandaşların da yol olarak kullandığı otopark, ruhsatsız olduğu gerekçesiyle geçen yıl kapatılmıştı. Bir süre sonra vatandaşın kullanımına yeniden açılan otopark, bugün demir çitlerle bir kez daha kapatıldı. Mahalleli ise duruma isyan etti.

Seyit Kaptan Sokak olarak bilinen ve bölge sakinlerinin Zeki Müren Caddesi’ne ulaşmak için yol olarak kullandığı otopark, geçtiğimiz yıl ruhsatsız olduğu gerekçesiyle kapatılmıştı. Bir süre sonra çeşitli yerlere müracaat eden vatandaşlar, otoparkı yeniden yol olarak kullanmaya başladı. Bugün sabah saatlerinde Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri, belirtilen yerin büyükşehir tarafından otopark olarak işletileceği gerekçesiyle demir çitlerle araç trafiğine kapattı. Yayaların geçebilmesi için ise küçük bir kapı bırakıldı.

Durumu fark eden mahalleli ise çalışmayı yürütenlere tepki gösterdi. Mahalle sakinleri, “Büyükşehir otopark olarak kullanacağı için burası kapatıldı. Kapatanlara ellerinde yazılı belge olup olmadığını sorduk, bir şey gösteremediler. Bu sokağa ambulans, itfaiye nasıl girecek. Çöp kamyonu girdiğinde sokaktan dönüş yapamıyor. Madem burası sokak değil, neden Seyit Kaptan Sokak tabelası var” dediler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30