17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ENGELLİLER HAFTASI KUTLANIYOR
Tarih: 11/05/2018
Kaynak: Kent Haber
ENGELLİLER HAFTASI KUTLANIYOR
16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası Bodrum’da coşku ile kutlanıyor.

Bodrum’da bulunan engelliler okul ve derneklerinin ortak hazırladığı program sabah saatlerinde kortej yürüyüşüyle başladı.

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bodrum’da bulunan resmi ve özel engelliler okulları tarafından hazırlanan program, sabah saatlerinde garaj altından belediye meydanına yürüyüş ile başladı. Yürüyüş esnasında yerli ve yabancı turistler korteje alkışlarla destek vererek bol bol fotoğraf çektiler.

Kortej yürüyüşüne, engelli bireylerin yanı sıra aileleri, öğrenciler, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Özmen ve bazı Yönetim kurulu üyeleri, CHP İlçe Başkanı Recai Seymen ile bazı yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Belediye Meydanında düzenlenen çelenk sunumu programına, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin ve İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya katıldı. Atatürk anıtına çelenk sunulması, saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması ile devam etti.

Kutlamalara Barış Meydanında devam edildi. Çeşitli okulların hazırladığı gösteriler vatandaşlardan alkış aldı.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30