17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM'UN YENİ ÇEKİM MERKEZİ...
Tarih: 11/05/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM'UN YENİ ÇEKİM MERKEZİ...
Bodrum’un Konacık Mahallesi’nde yapımı devam eden “CM Center”, ilçenin yeni iş merkezi olarak yılsonunda faaliyete geçecek. “CM Center”, Bodrum’un yeni çekim merkezi olmayı hedefliyor.

Konacık Kavşağı’nda bir süre önce yapımına başlanan “CM Center”, konumu, ulaşım kolaylığı, özgün mimari tasarımı ve diğer teknik özellikleri ile dikkat çekiyor. İçinde hizmet verecek iş yerlerine pozitif bir katkıda bulunmayı hedefleyen “CM Center”, ofis çalışanlarının yaşam kalitesini ve verimliliğini arttırmak adına özel bir mimari ile tasarlandı.

“CM Center” hakkında bilgiler veren CM Grup sahibi Erkan Şahin, çok güzel bir proje yaptıklarını ifade ederek şunları dile getirdi:

“Buraya güzel bir proje yapıyoruz. Gerçekten inandığımız bir proje. Dünya markası olan Bodrum’a çok önem veriyoruz. Bodrum A+ bir bölge. Bunu dışarıdan gelen adam biliyor ama biz fark etmekte biraz sıkıntı çekiyoruz. Bizim de bunun farkında olarak iyi bir proje yaptığımızı düşünüyorum. Gerek mimarisinden, gerek konseptinden, gerek peyzajından, gerek satışını düşündüğümüz kişiler olarak A sınıf bir proje olacak.”

“CM Center”ın teknik özelliklerinden de bahseden Şahin, “Binaların mimarisi çok sıra dışı bir mimari. Modern, iş merkezi mimarisi. Fakat AVM değil. Binanın kaplamaları çok özel tasarlandı. Kendimiz kestirdik. Onun dışında çok özel bloklar kullandık. EPS blok dediğimiz Türkiye’de daha yeni çıkan, yaklaşık 6 ay önce Bodrum’a giriş yapan bir bloğu kullandık. Burada peyzajımız çok özel bir peyzaj olacak. Burada 7 ofis, 6 dükkanımız var. Bir tane büyük yerimiz var. Orası ile ilgili bir bankayla görüşüyoruz. İnsanlar buraya geldiklerinde hem ticaretlerini yapacaklar hem de güzel ortamın tadını çıkaracaklar. Bir iş merkezinin nasıl olması gerektiğine inandığım şekilde bir yer oluşturacağım, çünkü ben de burada yaşayacağım. İş hayatım burada geçecek. Ekibimle güzel bir şey yapmaya çalışıyoruz. Hepsine çok teşekkür ediyorum, gayet özverili çalışıyorlar” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30