17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BOTAV, TANITIM İÇİN İRAN’DA İDİ...
Tarih: 08/05/2018
Kaynak: Kent Haber
BOTAV, TANITIM İÇİN İRAN’DA İDİ...
Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) Yönetim Kurulu ve Üyelerinden oluşan bir ekip, 4 Mayıs’ta İran’ın Tahran şehrinde düzenlenen workshopa katılarak tanıtım çalışmalarını sürdürdü.

Elan Tour, Memento Holidays ve İran tur operatörü Amitis tarafından düzenlenen workshopta BOTAV üyeleri, İranlı 298 tur operatörü ile görüşmede bulundu. Etkinliğe BOTAV Yönetim Kurulu Üyesi ve Sianji Well Being Resort Hotel sahibi Recai Çakır, Sundance Resort Hotel’den Yusuf Günaydın, Goddess of Bodrum İsis Hotel‘den Gonca Alemdar, La Blanche Resort & Spa’dan Osman Duru, Yasmin Resort Bodrum’dan Eylem Uluçay, Vogue Hotel Bodrum’dan Erdem Başarır ve Kefaluka Resort Hotel’den Dilşen Korkut gibi isimlerden oluşan yaklaşık yirmi BOTAV üyesi katıldı.

Workshop süresince çok sayıda tur operatörü ile iletişim kuran BOTAV üyeleri, Bodrum’un doğal ve kültürel özelliklerinin yanı sıra gerek tesisleri gerekse sahip olduğu yaşam standartlarıyla birlikte turizm açısından önemli bir destinasyon olduğunu vurguladı.

4 Mayıs Cuma günü, akşam düzenlenen Bodrum Gecesi’nde ise İranlı sanatçılar, müzikleriyle geceye renk kattı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30