17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YALÇIN DÜMER İLE BODRUM, KENT EKRANLARINDA...
Tarih: 07/05/2018
Kaynak: Kent Haber
YALÇIN DÜMER İLE BODRUM, KENT EKRANLARINDA...
Türk sinemasının ünlü oyuncularından Yalçın Dümer, 'Yalçın Dümer ile Bodrum' adlı programla Kent Tv'de ekranlara dönüyor.

Yaklaşık 1 yıldan beri Bodrum'da yaşayan ünlü oyuncu, Bodrum Campüs'te drama ve diksiyon dersleri veriyor. Uzun zamandan beri ekranlardan uzak olan sanatçı, bundan sonra her hafta pazartesi günü ana haber bülteninin ardından yayınlanacak 'Yalçın Dümer ile Bodrum' programında Kent izleyicisiyle buluşacak. Bodrum'da yaşayan sanat, spor, siyaset ve iş hayatında tanınmış isimlerin konuk olacağı programın ilk bölümünün konuğu ünlü sanatçı Nejat Alp oldu.

1 yıldır Bodrum'da yaşayan taverna müziğinin Türkiye'deki öncü isimlerinden Nejat Alp ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren Dümer, uzun bir aradan sonra ekranlara dönme heyecanı yaşadığını ifade ederek, Bodrumluları ekran başına davet etti.

Nejat Alp'in konuk olduğu 'Yalçın Dümer ile Bodrum'un ilk bölümü bu akşam ana haber bülteninin ardından 20:30'da ekranlara gelecek. Programı Bodrum Kent Tv Facebook ve Youtube kanallarından da online izleyebilirsiniz.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30