17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BASKIRESMİN USTALARI BODRUM’DA...
Tarih: 07/05/2018
Kaynak: Kent Haber
BASKIRESMİN USTALARI BODRUM’DA...
Bodrum’da “Baskıresmin Ustaları Sergisi” düzenlenen kokteyl ile açıldı.

Oasis Nurol Sanat Galerisi’nde Güler Akalan, Nevzat Akoral, Burhan Doğançay, Devrim Erbil, Bedri Rahmi Eyüpoğu, Mehmet Güler, Mürşide İçmeli ve Hayati Misman’ın eserlerinden oluşan “Baskıresmin Ustaları Sergisi” açıldı.

Sergi hakkında bilgiler veren galeri sorumlusu Didem Kurt Akyıldız, “Nurol Sanat Galerisi’nde “Baskıresmin Ustaları Sergisi” ile birlikteyiz. Sergimiz 24 Mayıs tarihine kadar açık kalacak. Nevzat Akoral’dan Devrim Erbil’e, Burhan Doğançay’dan Hayati Misman’a kadar bir çok ustamızın eserleri galerimizde sergileniyor. Tüm sanatseverlerimizi bekleriz” dedi.

Sergiyi gezen Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Musa Köksal ise “Hocalarımın eserlerini burada görmek beni çok mutlu ediyor. Bodrum için güzel bir sergi, umarız gereken ilgiyi görür. Çok güzel çalışmalar var. Nurol Sanat Galerisi zaten bu tür sergilere çok güzel öncülük ediyor. Böyle sanatçılarla buluşmak çok özel bir şey” diye konuştu.

Sergi, 24 Mayıs 2018 tarihine kadar, pazartesi hariç hergün 12.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30