17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YACHT CHARTER SHOW GEMİCİ DÜĞÜMÜ ÇÖZÜLEREK BAŞLADI
Tarih: 04/05/2018
Kaynak: Kent Haber
YACHT CHARTER SHOW GEMİCİ DÜĞÜMÜ ÇÖZÜLEREK BAŞLADI
Bodrum’un Yalıkavak Mahallesi’nde düzenlenen “1. Uluslarası Yacht Charter Show" başladı.

3-6 Mayıs tarihleri arasında Tüm Yat İşletmeleri, Brokerları, Acenteleri ve Yatırımcıları Derneği ve Yalıkavak Marina iş birliğinde gerçekleştirilen organizasyona Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, dernek başkanı Şeref Sevi, yurt içi ve yurt dışından yat işletmecileri, brokerler ve acente yetkililerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda kişi katıldı.

Etkinliğin açılışı gemici düğümü çözülerek yapıldı. Açılış öncesi bir konuşma yapan Başkan Sevi, "Ulusal ve uluslararası yat charter firma ve brokerlarıyla yerli ve yabancı bayraklı yatları bir araya getirilerek, iş hacimlerinin karşılıklı olarak artırılması hedefleniyor. Yatırımcıları bir araya getirmek mükemmel bir fırsat olacaktır. Tekne kiralama sektörü çok uzun süredir turizm sektörünün en gözde alanlarından birisi" diye konuştu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise mavi yolculuğun ününün Dünyaya yayıldığına işaret ederek şöyle dedi:

"Bizim güzel Bodrum guletlerini de yeni yerler, yeni mekanlar ve yeni denizlerle tanıştırmak lazım. Tanıtımına önem verdiğim Bodrum guletlerini marinada görmekten çok mutluyum."

Organizasyon 6 Mayıs tarihine kadar devam edecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Erdal Ertürk
04/05/2018
Bravo Başkan
Bravo Başkan, gündüz açılışlar, kordela kesmeler,janti janti gezmeler, akşamda Musto'da , Gemibaşın'da fink atmalar.Piyango gibi iş valla.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30