17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE EĞİTİM
Tarih: 04/05/2018
Kaynak: Kent Haber
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE EĞİTİM
Bodrum’da görev yapan özel güvenlik görevlilerine, verdikleri güvenlik hizmetinin kalitesinin arttırılması amacıyla eğitim verildi.

İçişleri Bakanlığı'nın talimatları doğrultusunda ülke genelinde görev yapan özel güvenlik görevlilerine bilgi, beceri ve tecrübe kazandırılması ve sunulan güvenlik hizmetinin kalitesinin arttırılması amacıyla eğitimler veriliyor.

Bu eğitimlerden biri de Bodrum Ticaret Odası(BODTO) Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Eğitimde Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde yer alan Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı’nda görevli polis başmüfettişleri Hakan Karahan ve Ergün Güngör; etkili iletişim, genel kollukla ilişkiler, aidiyet duygusunun geliştirilmesi, güvenlik tedbirleri ve özel güvenlik hukuku konularında eğitimler verdiler.

Programda ayrıca AFAD Görevlisi Koray Ece de özel güvenlik görevlilerine Afet Bilinci eğitimi verdi.

Muğla ilinde toplamda 3 bin 500’den fazla özel güvenlik görevlisine eğitim verileceği bildirildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
caner
06/05/2018
güvenlik
bizler uzun suren eğitımın ardından ve onca soruşturmadan sonra guvenlık olurken gecen gun beledıyede gıttıgımde kapıda guvenlık ıle bıraz sohbet ettım zabıtayı guvenlık yapmışlar ne sertıfıkası var ne eğıtımı hem kanunen yasak hem riskli cunku herkesın yapacağı bır iş değil bu

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30