17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
POLİS EŞLİĞİNDE KARAYOLUNDA BİSİKLET SÜRDÜLER
Tarih: 04/05/2018
Kaynak: Kent Haber
POLİS EŞLİĞİNDE KARAYOLUNDA BİSİKLET SÜRDÜLER
Turgutreis Mahallesi’nde "Karayolu Trafik Güvenliği Günü" ve "Karayolu Trafik Haftası" nedeniyle "Büyükler trafik kurallarına uyun, biz küçüklere örnek olun" adlı etkinlik düzenlendi. Etkinlikte 50 çocuk trafik polisleri eşliğinde karayolunda bisiklet kullandı.

Bodrum Bölge Trafik İstasyon Amirliği tarafından düzenlenen etkinlikte Zeyyat Mandalinci İlkokulu öğrencileri, trafik polislerinin verdiği reflektörlü yelekleri giyerek, bisikletleriyle trafiğe çıkıp polis ekiplerinin kontrolünde trafikte seyrettiler. Karayolunda bisiklet kullanmanın keyfinin yaşayan çocukları konvoy oluşturarak dolaşması vatandaşların ilgisini çekti. Kimileri de bu anları cep telefonları ile kaydetti.

Zeyyat Mandalinci İlkokulu Müdür Yardımcısı Recep Ersoy, "Karayolu trafik haftası nedeniyle yaz aylarının yaklaşması ve çocukların trafiğe bisikletle çıkmalarından dolayı farkındalık yaratmak adına bir etkinlik gerçekleştirmek istedik. Velilerimiz ve Turgutreis halkından büyük destek gördük. Bodrum Bölge Trafik Amirliği'ne çok teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Trafik polisleri eşliğinde bisiklet süren öğrenciler, keyifli anlar yaşadı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30