17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM DENEME SAHNESİ YENİ YERİNDE...
Tarih: 02/05/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM DENEME SAHNESİ YENİ YERİNDE...
Bodrum'da sinema oyuncuları Nejat İşler ve Arif Akkaya tarafından 2016 yılında kurulan Bodrum Deneme Sahnesi, yeni hizmet binasının açılışı yapıldı.

Ünlü oyuncular Nejat İşler ve Arif Akkaya tarafından Bodrum'da 2016 yılının şubat ayında kurulan Bodrum Deneme Sahnesi, Konacık'ta Kale İş Merkezi'nde yeni açtığı sahnesinde çalışmalarına devam edecek. Konservatuara hazırlık atölyesi çalışmalarını Arif Akkaya, çocuklar için yaratıcı drama çalışmalarını Ani Haddeler Pekman, enstrüman ve solfej derslerini Tayfun Endersoy, çocuklar ve yetişkinler için bale ve modern dans eğitimlerini ise Ceren Emre verecek.

Yazar okumaları ve tiyatro oyunlarının da sahneye konulacağını söyleyen Akkaya, "Bodrum Deneme Sahnesi, Nejat İşler ile birlikte 2 yıl önce kurduğumuz bir tiyatro. 2 yılda İstanbul'dan eğitmenler getirerek, tiyatroya yönelik gençlere eğitime yoğunlaştık. Çeşitli oyunlar sahneledik. Kendimize ait bir sahnemiz yoktu. Burası bir tiyatro alanı değil. Atölyelerin, yaratıcı drama, konservatuara hazırlığın ve modern dans eğitimlerinin olduğu bir kültür merkezi olmayı hedefliyoruz. Ama bu 2 ay içinde olacak bir şey değil. Zaman içerisinde gelişerek, dövüş sanatları eğitimleri de programımıza eklenecek" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
cenk sezgin
03/05/2018
Adres?
iyi de nerede bu sahne. 5N1K sorgusu eksik kalmış bu haberde..:)
a
02/05/2018
nerde Peki
Haber başlığı bile yeni yerinde ama haberde nerde olduğuna dair hiç bilgi yok ????

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30