17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
METOT BODRUM’DA SAHNE ALIYOR...
Tarih: 02/05/2018
Kaynak: Kent Haber
METOT BODRUM’DA SAHNE ALIYOR...
Türkiye’de tüm zamanların en beğenilen dizilerinden Leyla ile Mecnun’un İsmail Abi’si Serkan Keskin’nin yönettiği “Metot” adlı oyun Bodrum’da sahne alacak.

Semaver Kumpanya, 7 sezondur oynadığı "Metot"u bu kez Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde sahneleyecek. Oyunda bir şirketin toplantı odası; iş görüşmesine gelen dört kişi, tüm hünerlerini ortaya koyup işi kapmak için gizem dolu çeşitli sınavlardan geçecekler. Oyunda Serkan Keskin, Sarp Aydınoğlu, Sezin Bozacı ve Mustafa Kırantepe rol alıyor.

İspanyol Jordi Galceran’ın 2003 yılında kaleme aldığı ve kendisine Dünya çapında bir ün getiren oyun, günümüz iş dünyasının acımasız yönlerini ortaya koyuyor.

Herodot Kültür Merkezi’nde aynı gün saat 13.00 ve 15.00 olmak üzere 2 seansta TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi “Ege il Gaga” İstanbul Temaşa Tiyatrosu’nun prodüksiyonu ile sahnelerde olacak.

Oyunların biletleri Biletix ve İmge Kitabevi’nden alınabilir. Aktivite günü de Herodot Kültür Merkezi’nde bilet gişesi olacağı bildirildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30