17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BİLNET YETKİLİLERİ VELİLERLE BİRARAYA GELDİ
Tarih: 02/05/2018
Kaynak: Kent Haber
BİLNET YETKİLİLERİ VELİLERLE BİRARAYA GELDİ
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Bodrum’da eğitim hayatına başlayacağı açıklanan Ege BİLNET Okulları yetkilileri velilerle bir araya geldi.

Toplantıya Ege BİLNET Okulları Genel Müdürü Faruk Tatar ve genel müdür yardımcıları Muhlis Bingöl ve Esen Ceylan ile veliler katıldı. Toplantıda okul yetkilileri velilere geçtiğimiz hafta haber bültenlerine yansıyan ortaklar arasında çıkan anlaşmazlık nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığı'ndan ruhsat alamama sorununun çözüldüğünü anlatarak, süreç hakkında bilgi verdiler. Veliler de merak ettikleri soruları okul yetkililerine sorma imkanı buldu.

Toplantı hakkında basın mensuplarına bilgiler veren Faruk Tatar, “Öncelikle bizi biz yapan öğrencilerimizin bugünlere gelmesini sağlayan anne babalarıyla yan yana geldik. Çok da güzel bir ortam oldu. Bodrum’un böyle bir eğitim kurumuna nasıl ihtiyacı olduğunu, velilerimizin bizi nasıl sahiplendiğini bir kez daha sizler de gördünüz. Biz de çok mutlu olduk, çok doğru bir yerde, doğru bir zamanda doğru bir girişim yaptığımızı, doğru bir eğitim yatırımı yaptığımıza bir kez daha şahit olduk. Buradaki veliler bizim kurucu velilerimiz, olmazsa olmazlarımız. Ben şahsım ve kurumum adına çok mutluyum. Çok kısa bir zamanda markaya güvenin nasıl olduğunu gördük. Velilerimizle beraber inşallah biz de Bodrum’da kaliteli, benim çocuğuma bırakabileceğim miras ona verebileceğim eğitim yatırımıdır diyen velilerimizle sayımız artacak ve çocuklarımızı yarınlara taşıyacağız. Ben bize böyle destek veren velilerimize şahsım ve kurumum adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda kimi velilerin yaşadıkları tereddütleri giderdiklerini de sözlerine ekleyen Tatar, konuşmasını şu sözlerle noktaladı:

“Bütün tereddütleri giderdik. Bir güven bunalımı olmuş. Güven tazelemesi yaptık. BİLNET Okulları’nı duyunca velilerimiz çok daha mutlu oldular. Bugün sizin aracılığını ile bütün Bodrum’a şunu söyleyebilirim; Ve BİLNET Okulları geldi” dedi.

Toplantı yaklaşık 3 saat sürdü.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30