17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
5. AYAK YARIŞLARI TAMAMLANDI
Tarih: 16/04/2018
Kaynak: Kent Haber
5. AYAK YARIŞLARI TAMAMLANDI
CFM Soğutma ve Otomasyon ana sponsorluğunda ve Milta Bodrum Marina işbirliği ile Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen Cfm - Bayk Kış Trofesi V. Ayak ve Bayk Trio Trofe II. Ayak yarışları 13 – 15 Nisan tarihinde gerçekleştirildi.

Cuma Sabahı Trio Trofe ile ilk startı alan yelken severler hafta sonunda denizin, güneşin ve yelkeninin keyfini çıkardılar. 8 Tekne kaydının alındığı II. Ayak yarışlarında Bodrum – Köçek Adası- Bodrum rotasında rekabet edildi.

Cumartesi sabahı Cfm-Bayk Kış Trofesi V. Ayak yarış detaylarının paylaşıldığı brifing sonrasında 46 tekneden oluşan filo parkurda yerlerini aldı.

Planlanan yarışların hepsinin yapıldığı hafta sonunda IRC A sınıfı 2 adet orsa–pupa ve 1 coğrafi yarış, IRC B ve Destek Sınıfı 2 coğrafi yarış ile V. Ayağı tamamladı.

Cumartesi akşamı gerçekleştirilen kupa töreninde Bayk Trio Trofe I. ve II. Ayak, Cfm-Bayk Kış Trofesi IV. Ayak ödülleri sahipleriyle buluştu. Canlı müzik eşliğinde yorgunluklarını atan yelkenseverler aynı zamanda yaza da merhaba dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30