17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
OKUL YARARINA KERMES
Tarih: 16/04/2018
Kaynak: Kent Haber
OKUL YARARINA KERMES
Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu Okul Aile Birliği, okul yararına kermes düzenledi.

Okul Aile Birliği üyesi 12 veli ve çocukları, Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde bir kermes organize etti. Kermeste, elişi çalışmalar ve sarma, kek, börek gibi yiyecekler satışa sunuldu. Elde edilen gelirin okulda halihazırda yürütülen projeler için harcanacağı bildirildi.

Kermes hakkında Kent Haber’e bilgiler veren Okul Aile Birliği Başkanı Duygu Keskin, “Bugün okulumuz için bahar şenliği şeklinde kermes yapıyoruz. Çocuklarımız, velilerimiz hep beraberiz. Kendi yaptığımız elişi çalışmaları, yiyecekleri satışa sunduk. Kermesimiz çok güzel gidiyor, ilgiden memnunuz. Elde ettiğimiz geliri okulumuz için harcayacağız. Bazı öğretmenlerimizin çocuklar için hazırladığı çok güzel projelerimiz var. Bunlar da iyi insan olma ile ilgili. Biz de bu projelere destek veriyoruz” dedi.

Keskin, öğrencilerin Afrin’i terör örgütlerinden temizlemek için mücadele veren Mehmetçiklerimiz için 200 kitap yazdığından da söz ederek “Bir de çocuklarımızı Afrin’deki askerlerimiz için yaklaşık 200 kitap yazdı. Önümüzdeki günlerde onları askerlerimize göndereceğiz” diye konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30