17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
İYİ PARTİ OTOBÜSÜ BODRUM'DA
Tarih: 13/04/2018
Kaynak: Kent Haber
İYİ PARTİ OTOBÜSÜ BODRUM'DA
'İYİ Parti Dinliyor Anlat Hemşerim Dertleşelim Projesi' kapsamında anket ve söyleşi düzenlendi. Belediye Meydanı'ndaki etkinliğin ilk 2 saatinde 450 Bodrumlu anket çalışmasına katıldı, soruları yanıtladı.

İYİ Parti'nin Fethiye'den başlattığı 'İYİ Parti Dinliyor Anlat Hemşerim Dertleşelim Projesi' bugün Bodrum'da devam etti. Bodrum Belediye Meydanı'nda düzenlenen kampanyada 2 saat içerisinde 450 Bodrumlu iyi parti üyelerinin düzenlediği ankete katıldı. Katılımcılar, "Yaşadığınız ülkede mutlu musunuz? Geçinebiliyor musunuz? Son 1 yıldır sizi en çok mutlu eden olay nedir? Son bir yıldır sizi en çok mutsuz eden olay nedir? Gelecekten umutlu musunuz? İYİ Parti'yi duydunuz mu? Meral Akşener denince aklınıza ne geliyor' sorularına yanıt verdi.

İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcıları Mehmet Tosun ve Rıdvan Uz, Genel İdare Kurulu üyeleri Metin Ergun ve Sinem Uludamar, İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ ve İYİ Parti Kurucu ilçe başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi Uluç Tezer'in katıldığı proje çalışması renkli görüntülere sahne oldu.

İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Fethiye'den başlayan, Ortaca, Dalaman, Marmaris ve Datça'da düzenlenen etkinlikte devam eden ankete katılan kişi sayısının 3 bini aştığını söyledi. Mehmet Tosun, şöyle devam etti:

"28 Şubat'tan bu yana Anadoludayız. Şu ana kadar 10'un üzerinde ili, 20'nin üzerinde ilçeyi gezdik. Şu anda da 'Anlat Hemşerim Dertleşelim Projesi' Muğla ayağında ilçelerimizi geziyoruz. 3 gün boyunca yanımızdaki proje otobüsümüz ve İYİ Partili yöneticilerimiz Bodrumlu hemşerilerimizi dinleyecekler. Hem ilçe belediyemize, hem de Büyükşehir Belediyemize bu alanı bize tahsis ettikleri için teşekkür ediyoruz. Yarın Turgutreis'te olacağız, ertesi gün Karaova Mumcular'da olacağız. Öğleden sonra da Yalıkavak'taki vatandaşlarımızı dinledikten sonra proje otobüsümüz buradan Milas'a doğru hareket edecek. 2 gün Milas'ta olacak. Çarşamba günü Yatağan'da vatandaşlarımızı dinleyeceğiz. Ayın 19'unda da Genel Başkanımız Muğla'ya gelecek. Hepinizi oraya davet ediyoruz. Şunu ifade etmeden geçemeyeceğim; bu organizasyonda emeği geçen, başta sayın İlçe Başkanımız Mehmet Onur Şahbaz, İlçe Başkan Yardımcılarımızı, İlçe Yönetim Kurulu üyelerimizi ve Bodrum'daki İYİ Partililerimize çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Daha sonra İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Uluç Tezer bir basın açıklaması yaptı. "Ağzını açanın düşman bellendiği, konuşanın provakatör ilan edildiği bu iktidar döneminde susmaktan ve dişlerini sıkmaktan bitap düşmüş milletimizle dertleşmek için bu çalışmayı hazırladık" diyen Tezer şöyle devam etti:

"Yerli ve yabancı turistlerin nezdinde yeryüzü cenneti ve güzelliklerin buluştuğu yer olarak tanımlanan Bodrum'un geleceği için buradayız. Deniz suyunun kalitesini ve insan sağlığı açısından önemini belirten ilçe genelindeki toplam 70 olan mavi bayrak sayısını daha yukarılara çıkartmak istiyoruz. Sadece Bodrum'un değil ülkemizin tüm sorunlarını, bireylerin dertlerini konuşabilen tartışabilen ve toplumsal barışı sağlayan bir Türkiye için emek harcıyoruz. Bildiklerimizden gayrı konuştukça anlayacak, anladıkça çözeceğimize inanıyoruz, İYİ insanlar olarak Bodrum'da Türkiye'ye iyi geleceğiz" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30