17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SEYMEN, İMZALARI KILIÇDAROĞLU’NA VERDİ
Tarih: 10/04/2018
Kaynak: Kent Haber
SEYMEN, İMZALARI KILIÇDAROĞLU’NA VERDİ
CHP Bodrum İlçe başkanlığı tarafından Bodrum’un farklı mahallelerinde başlatılan “Şeker Fabrikaları Satılmasın” imza kampanyasında toplanan imzalar İlçe Başkanı Recai Seymen tarafından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na teslim edildi.

Bugün öğle saatlerinde TBMM’de gerçekleştirilen Grup Toplantısına katılan Recai Seymen ve Bodrum’dan giden partililer, topladıkları 15 bin 100 imzayı klasör şeklinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na verdi. Kılıçdaroğlu, Seymen’i tebrik ederken salondaki partililer ayakta alkışladı.

İmza teslimi öncesi konuşan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, “CHP Türkiye’nin her yerinde şeker vatandır diyerek şeker fabrikalarına ve Türkiye’de bugüne kadar kurusallaşmış, Türkiye’nin malı olan her şeye sahip çıktı. Şeker fabrikalarımız için bütün il ve ilçe örgütlerimiz, genel başkan yardımcılarımız, herkes alanlarda mücadele verdiler. Bugün de CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ve arkadaşları 15 bin imzayla şeker vatandır diyerek buradalar” diye konuştu.

Meclis kürsüsünde Recai Seymen'in getirdiği imza klasörlerini teslim alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise “Siz de biliyorsunuz, ben de biliyorum. Şeker vatandır, vatan satılmaz. Biz kendi vatanımıza da kendi şekerimize de sonuna kadar sahip çıkacağız” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30