17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
AYNI İŞLETMEYE YİNE GİRİLDİ!
Tarih: 10/04/2018
Kaynak: Kent Haber
AYNI İŞLETMEYE YİNE GİRİLDİ!
Turgutreis Mahallesi’nde sabaha karşı bir kafeteryanın kapısını zorlayarak içeri giren şahıs, güvenlik kameralarına yansıdı. Aynı işletmeye geçtiğimiz hafta da girilmeye çalışılmıştı.

Turgutreis Atatürk Meydanı’nda faaliyet gösteren bir kafeteryanın kapısını zorlayarak açıp giren şahıs, işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Sabaha karşı, işletmede kimsenin olmadığı saatte gerçekleşen olayda kimliği henüz belirlenemeyen şahıs, cep telefonunun ışığını açarak araştırma yapıyor. Bir süre içeride gezinen şahıs, daha sonra bir şey almadan kapıdan çıkıp uzaklaşıyor. Olay ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyor.

İşletme yetkilisi Murat Uludağ, geçtiğimiz hafta da benzer bir olay yaşadıklarını hatırlatarak sabah geldiklerinde kapının zorlandığını görünce durumu fark ettiklerini ifade ederek şöyle konuştu:

“Açıkçası biraz şoktayız. 2 haftada 2 defa başımıza geliyor. İşyerine geldiğimizde camların açık olduğunu gördük. Güvenlik kameraları olayı görüntülemiş, kayıtlar jandarmaya verildi. Umarız kısa zamanda tespit edilip yakalanır” dedi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30