17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM NATUREL İÇİN İKİNCİ DANIŞMA TOPLANTISI
Tarih: 09/04/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM NATUREL İÇİN İKİNCİ DANIŞMA TOPLANTISI
Bodrum'da 29 Ağustos-02 Eylül tarihleri arasında Herodot Kültür Merkezi’nde hayata geçirilecek olan 'Bodrum Naturel Ekolojik ve Doğal Ürünler Tanıtım ve Satış Günleri' 2. Danışma Kurulu Toplantısı Bodrum Ticaret Odası’nda gerçekleştirildi.

Bodrum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Melengeç, oda olarak organik ve doğal tarım konusunda çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüklerini belirterek, "Böyle bir projenin Bodrum’da hayata geçirilecek olmasından dolayı heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Daha zengin içerikli ve başarılı bir organizasyon gerçekleştirmek için Bodrum Naturel’in ikinci danışma kurulu toplantısını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Sektör kurum/kuruluşların değerli temsilcilerinden görüş ve önerilerini alarak, Bodrum Naturel Ekolojik ve Doğal Ürünler Tanıtım ve Satış Günleri etkinliği için emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz" dedi.

Dünyadaki yükselen trend ve insanların sağlıklı, doğal besine ihtiyaç duyduğunu belirten Gençiz Fuarcılık Genel Müdürü Osman Gençer ise, katılımcı ve ziyaretçilerin bu organizasyonda umduklarını fazlasıyla bulacağını ifade etti. Osman Gençer, "Bodrum Naturel için ikinci danışma kurulu toplantısını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Sektör ve kurum/kuruluşların etkinliğimize vermiş oldukları desteklerden dolayı çok mutluyuz. Onların değerli görüşleri ve vermiş oldukları destek ile etkinliğimizin başarı çıtası yükselecektir" dedi.

Bodrum Naturel’de üretici firmalar ürünlerini tanıtma ve satış fırsatını bulacaklar. Taze Ürünler (sebze, meyve), Süt ve Süt ürünleri, yumurta, Zeytin ve Zeytinyağı Ürünleri, Bakliyat, Baharat, Kurutulmuş Ürünler, Ekmek ve Unlu Ürünler, Bal ve Arı Ürünleri, Deniz Ürünleri, Dondurulmuş Gıdalar, İçecekler, Vücut ve Cilt Bakım Ürünleri, Tekstil Ürünleri, Hediyelik Eşya ve Aksesuarlar, Mobilya ve Ev Ürünleri, Temizlik Ürünleri, Bahçecilik, El Aletleri ve Bahçe Ekipmanları, Peyzaj ve Süs Bitkileri, Tohum ve Fidan Yetiştiricileri, Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşları, Kırsal Turizm, Yenilenebilir Enerji Sistemleri konularında faaliyet gösteren sektör paydaşlarını tüketici ve sektör profesyonelleriyle bir araya getirecek olan organizasyon; 29 Ağustos-02 Eylül 2018 tarihleri arasında saat 11.00–22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30