17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
DR. TAYLAN YILDIZ BODRUM’DA GENÇLERLE BULUŞUYOR
Tarih: 05/04/2018
Kaynak: Kent Haber
DR. TAYLAN YILDIZ BODRUM’DA GENÇLERLE BULUŞUYOR
İYİ Parti’nin Google’dan transfer ederek üst yönetiminde yer verdiği Dr. Taylan Yıldız, Bodrum’da gençlerle “Girişimcilik ve Teknoloji” konuşacak.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Taylan Yıldız’ın konuşmacı olarak katılacağı “Girişimcilik ve Teknoloji” konulu seminer, 6 Nisan Cuma günü saat: 19.00’da İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı binası altında bulunan Royal Pastanesi’nde gerçekleştirilecek. DR. Taylan Yıldız, uzun bir süredir üniversitelerde ‘Kalkınma ve Teknoloji’, ‘Genç İşsizliği’, ‘Girişimcilik’, ‘Siber Güvenlik’, ‘Beyin Göçü’ gibi konularda sohbetler gerçekleştiriyor. Büyük ilgi ve karşılık bulan bu sohbetlerin sonuncusu da 6 Nisan Cuma Saat 19.00’da Bodrum’da gerçekleşecek.

Dileyen herkesin katılımına açık olan bu söyleşi, Konacık'ta Atatürk Bulvarı üzerindeki Royal Pastanesi’nde olacak.

DR. TAYLAN YILDIZ KİMDİR?

1980 yılında röntgen teknisyeni bir anne ve doktor bir babanın çocuğu olarak İzmir’de dünyaya geldi. İzmir Anadolu Lisesi’nin ardından gittiği Fen Lisesi’nde, mastır tezi düzeyinde gösterilen ‘Soma Termik Santrali’nde atık küllerin içindeki yanmamış kömürlerin geri kazanımı ve kül dağlarının çevresel etkileri’ konulu bir proje geliştirdi. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’ni bitirdikten sonra Massachusetts Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans yaptı. 2003’de, tüm dünyada yılda en fazla 2 kişinin kabul edildiği Stanford Üniversitesi’ndeki İşletme Doktorası Pazarlama programına tam burslu olarak kabul edildi. Doktora programı sırasında Google tarafından keşfedildi. Burada Google’a en fazla reklam veren şirketlerin CEO ve CMO seviyesinde yılda 10-15 milyar dolarlık reklam bütçesi yöneten yöneticilerine danışmanlık yaptı.

Yıldız, İYİ Parti İletişim ve Teknolojiden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığının ardından, göreve Meral Akşener’in Gençlik ve Projelerden sorumlu danışmanı olarak devam ediyor.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30