17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TURİZM SEZONUNA SARKAN ÇALIŞMALAR ESNAFI KIZDIRIYOR
Tarih: 04/04/2018
Kaynak: Kent Haber
TURİZM SEZONUNA SARKAN ÇALIŞMALAR ESNAFI KIZDIRIYOR
Bodrum’da yıllardan bu yana neredeyse her turizm sezonuna sarkan altyapı çalışmaları, vatandaş ve esnafın tepkisini çekiyor.

Bodrum’da yıllardır esnafın en çok şikayet ettiği konulardan olan turizm sezonu başlangıcına rastgelen altyapı çalışmaları, bu yıl da seyrini değiştirmedi. Hem Muğla Büyükşehir Belediyesi, hem de Bodrum Belediyesi ekipleri turizm sezonun başlamasına çok az bir süre kala Yarımada’nın farklı noktalarında altyapı çalışması yapıyor. Nisan ayı başına rastgelen altyapı işleri ise esnaf ve vatandaşın tepkisini çekiyor.

Turgutreis Mahallesi Şevket Sabancı Parkı yanındaki 3 kilometrelik kıyı şeridinde de Kasım ayından bu yana Bodrum Belediyesince düzenleme yapılıyor. Yüklenici firma tarafından yürütülen çalışmaların Haziran ayına kadar bitirilmesinin planlandığı fakat firmanın bu süreye kadar çalışmayı bitiremeyeceği anlaşılınca Bodrum Belediyesi'nin kendi araç parkındaki araçlarla çalışmaya destek verdiği bildiriliyor. Vatandaş ve esnaf ise Haziran ayına kadar bitirilmesi gereken çalışmaların daha da uzamasından korkuyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30