17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÇİFTLİK'İN İLK KAFESİ TÖRENLE AÇILDI
Tarih: 02/04/2018
Kaynak: Kent Haber
ÇİFTLİK'İN İLK KAFESİ TÖRENLE AÇILDI
Sahil kısmı yerli ve yabancı turistler ve Bodrum'da yaşayan vatandaşların uğrak noktalarından biri olan Yalıçiflik Mahallesi'nin köy sınırları içerisindeki ilk kafesi, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu ve belediye meclis üyesi Avukat Şakir Açıkgöz'ün de katıldığı bir törenle açıldı.

Yalıçiftlik köyünün yerlilerinden Mehmet Pehlivan ve eşi tarafından vatandaşların hizmetine açılan Cafe Mimoza, Çiftliklilere ve yaz aylarında bölgeye gelen turistlere yiyecek, içecek, pasta ve tatlı çeşitleriyle ev sahipliği yapmayı hedefliyor. Köy içerisinde açılan ilk kafe olma özelliği taşıyan işletmenin açılış törenine vatandaşların da oldukça yoğun ilgi gösterdiği gözlendi.

Açılış töreni Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu ve işletme sahibi Mehmet Pehlivan'ın babası köyün önde gelen isimlerinden Abdullah Pehlivan'ın kurdelayı birlikte kesmesinin ardından, yapılan ikramlarla devam etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30