17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ESNAF ÇALIŞMALARIN UZAMASINA TEPKİLİ
Tarih: 31/03/2018
Kaynak: Kent Haber
ESNAF ÇALIŞMALARIN UZAMASINA TEPKİLİ
Turgutreis Mahallesi’nde bir aydan beri devam eden altyapı çalışmalarının uzaması esnafın tepkisine neden oldu. Çalışmalarda telefon hatlarının da kazara kopartılması ise başka bir mağduriyet yarattı.

Turgutreis Pazaryeri yakınında yaklaşık bir ay önce kanalizasyon hattı çöktü. Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi ekipleri de çalışmalara başladı. Bir aydır sürdürülen çalışmaların henüz bitirilememesi ise çevre esnafının tepkilerine neden oluyor. Esnaf, turizm sezonu başlarken yürütülen çalışmaların görüntü kirliliği ve kokuya neden olduğu, ulaşımı aksattığı gibi nedenlerle tepki gösteriyor.

TELEFON HATLARI KOPARTILDI

Çalışmalar esnasında iş makinaları kazı yaparken kazara telefon hatlarını kopardı. Kopan hatlar nedeniyle yaklaşık 40 ikametin telefon ve internet sorunu yaşadığı dile getirdi. Telefon hatlarının onarımı için de çalışmaların sürdüğü bildirildi.

Öte yandan yetkililer ise çalışmaların birkaç gün gibi kısa süre içerisinde bitirileceğini açıkladı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30