17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KUTSİ ŞARKILARINI ÇOCUKLARLA BİRLİKTE SÖYLEDİ
Tarih: 30/03/2018
Kaynak: Kent Haber
KUTSİ ŞARKILARINI ÇOCUKLARLA BİRLİKTE SÖYLEDİ
Ünlü sanatçı Kutsi, Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlköğretim Okulu öğrencilerinin oluşturduğu orkestrayla sahne aldı. Konserden elde edilen gelir, okula aktarıldı.

Geçtiğimiz yıl, aynı zamanda öğrenci velisi olduğu Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlköğretim Okulu yararına bir konser veren Kutsi, bu yıl da bir destek konseri verdi. Konacık Mahallesi’ndeki Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere ilgi yine yoğun oldu.

Okulun çocuk orkestrası eşliğinde sevilen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, kızıyla da şarkı söyledi. Kızına gitar çalarak eşlik eden Kutsi, konser sonuna kadar sahnesini çocuklarla paylaştı.

Konser sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, müziğin kalpten gelen bir şey olduğunu ifade ederek “Müzik bence de ruhun gıdası. Çocukların büyük bir kabiliyeti var. Çocukları hayranlıkla izliyorum. Onların sahnede yansıttıkları ışık çok güzel. Onların heyecanına ortak olmak da ayrı bir mutluluk. Kızım da keman çaldı ve şarkı söyledi. Onun da naif dokunuşları var müzikle ilgili. Önümüzdeki yıllarda kızımla birlikte bir albümde şarkılar söylemek istiyorum” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30