17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODEX FUARI BAŞLADI...
Tarih: 28/03/2018
Kaynak: Kent Haber
BODEX FUARI BAŞLADI...
Bodrum 3’üncü Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda ihtisas Fuarı (BODEX) açıldı. 30 sektörden 90 firmanın katıldığı fuar, ilk gününde Bodrumlulardan beklenen ilgiyi görmedi.

Öğle saatlerinde Herodot Kültür Merkezi’nde düzenlenen açılış töreninde Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya, Bodrum Sanayici ve İşadamları Derneği (BESİAD) Başkanı Emre Köroğlu, fuarı düzenleyen Fuarcılık şirketinin Genel Müdürü Volkan Gülcan açılış kurdelesini kesti.

Burada bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum'un isminin hem yurt içinde hem de yurt dışında çok iyi bilindiğine vurgu yaparak “Gönül isterdi ki bu fuarı daha geniş bir alanda yapalım. İlçemizde uluslararası fuarlar yapılabilecek alanlar inşa edilmesi gerekiyor. Bu konuda İzmir ve Antalya'ya rakip olmaya hazırız. Fuarımızın herkese hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ise fuarların önemli etkinlikler olduğunu ifade ederek şu sözlere yer verdi:

“Kentlerin, ülkelerin ekonomisine, turizmine, sosyal hayatına renk katar. Bu sene de 90 firmamız bu etkinliğe katılmış. Hayırlı uğurlu olsun. Bu katılımlar artarak devam etmesini diliyoruz. Fuarın Bodrumumuza ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından yetkililer davetlilere fuarı gezdirerek bilgiler aktardılar.

İlçede faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarının giderilmesi için düzenlenen fuarın ilk gününde ilk gün ilginin az olduğu görüldü.

Fuar Cumartesi gününe kadar açık kalacak.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30