17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SİNEMA KEYFİNİ İLK KEZ YAŞADILAR
Tarih: 23/03/2018
Kaynak: Kent Haber
SİNEMA KEYFİNİ İLK KEZ YAŞADILAR
Bodrum Belediyesi tarafından Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler kapsamında yapılan ziyaretlerin ardından, 65 yaş üstü vatandaşlara özel film gösterimi gerçekleştirildi.

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikler film gösterimi ile devam etti. Bodrum Cinemarine sinemalarının destekleriyle gerçekleştirilen etkinliğe, Mumcular, Karaova, Gölbaşı, Bahçeyaka, Sazköy ve Çamlık mahallelerinden 65 yaş üstü vatandaşlar katıldı. Özellikle daha önce hiç sinemaya gitmemiş vatandaşlar belediye ekipleri tarafından evlerinden alındı. Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ummahan Yurt ile Halkla İlişkiler Sorumlusu Tolga Karademir ve servis personeli tarafından sinema girişinde karşılanan vatandaşlar "Çanakkale 1915" filmini seyretti. Filmin gösterimi sırasında bazı vatandaşların duygulandığı ve gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Etkinlik film gösteriminin ardından düzenlenen yemek ile devam etti. Filmin ardından Bodrum Belediye A. Ş. Bitez Cafe ve Restoran'a gelen konuklara Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'da eşlik etti. Yaşlılar ile tek tek ilgilenen Başkan Kocadon, “Her biriniz başımızın tacısınız. Bizlerin ve Bodrum’un bugünlere gelmesinde çok büyük emekleriniz var. Bugün de, bu vesileyle bir araya geldik. Etkinliğe katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Ellerinizden öpüyorum” dedi.

Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ummahan Yurt, Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında Bodrum'da yaşayan 100 yaşından büyük vatandaşların ziyaretinin ardından bu etkinliğin düzenlendiğini ifade ederek, "Başkanımızın direktifleriyle yarımadanın dört bir yanında yaşayan büyüklerimizin her zaman yanında olmaya çalışıyoruz. Bodrum Belediyesi ekipleri değerli muhtarlarımız aracılığıyla onları sürekli takip ediyor, eksiklerini, ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor. Onların varlığı bizlere her daim güç ve moral vermekte." şeklinde konuştu.

Mutlu bir gün geçiren yaşlılar, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildikten sonra, Bodrum Belediyesi ekipleri tarafından tekrar araçlarla evlerine bırakıldılar.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Murat Güleryüz
23/03/2018
ޞAޞIRDIK
iyi ve güzel olmuş da daha önceki yıllar neden göremedik insan haliyle soruyor acaba önümüzdeki yılki belediye seçimleri için yaturım mı diye

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30