17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KARDAK KAHRAMANI ALİ TÜRKŞEN BODRUM’A GELİYOR
Tarih: 13/03/2018
Kaynak: Kent Haber
KARDAK KAHRAMANI ALİ TÜRKŞEN BODRUM’A GELİYOR
Kardak Kahramanı Emekli Deniz Kurmay Albay ve İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ali Türkşen, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde 18 Mart Pazar günü Bodrumlular buluşacak.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan, Moderatörlüğünü Gazeteci-Yazar Tuncay Mollaveyisoğlu’nun yapacağı “18 Mart Çanakkale Zaferi, Adalar Sorunu ve Kardak Krizi” konulu konferansa Emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen ile Emekli Koramiral Ekmel Totrakan konuşmacı olarak katılacak.

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz yaptığı açıklamada; “Kardak kahramanı olarak tanınan ve aynı zamanda İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyemiz olan Emekli Deniz Kurmay Albay Sayın Ali Türkşen tarafından verilecek konferansımızda tüm vatansever ve milletperver Bodrumlu hemşehrilerimizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız” diyerek, tüm Bodrumluları 18 Mart Pazar Günü Saat: 16.00’da Bodrum Ramada Otel Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek konferansa davet etti.

ALİ TÜRKŞEN KİMDİR?

Deniz Astsubay Üstçavuş Turhan Türkşen’in oğlu Ali Türkşen, 1965 Bursa’da doğru. 1987’de Deniz Harp Okulu’ndan Makine Mühendisliği denkliği ile mezun oldu. Meslek hayatının önemli bir bölümünde SAT Komandosu olarak görev yapan Türkşen, bu süreçte 1993 yılında gerçekleştirilen Lucky-S uyuşturucu gemisinin 14,5 ton uyuşturucu yüküyle ele geçirilmesinde ve 1996 yılında Türkiye ve Yunanistan’ı savaşın eşiğine getiren Kardak Krizi sırasında SAT Komando Tim Komutanı olarak görev aldı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30