17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KAZA, YOLDAKİ GÜVENLİK ZAFİYETİNİ GÜNDEME GETİRDİ!
Tarih: 13/03/2018
Kaynak: Kent Haber
KAZA, YOLDAKİ GÜVENLİK ZAFİYETİNİ GÜNDEME GETİRDİ!
Geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Bodrum Belediye Meclis üyesi ve Başkan Yardımcısı evli ve 2 çocuk babası İsmail Altındağ’ın Yalıçiftlik Mahallesi’ndeki cenaze törenine katılanlar, Bodrum’a dönüşte kaza yerini inceledi. Vatandaşların ortak tepkisi ise yoldaki güvenlik zafiyetine dikkat çekmek oldu.

55 yaşında hayata veda eden İsmail Altındağ’ın doğup büyüdüğü, 3 dönem de belediye başkanlığını yaptığı Yalıçiftlik Mahallesi’nde toprağa verilmesinin ardından Bodrum’a dönüşte uzun araç kuyrukları oluştu. Altındağ’ın cenaze törenine katılan çok sayıda vatandaş yolda durarak kaza yerini inceledi. Vatandaşlar yoldaki güvenlik zafiyetine dikkat çekerek, “Eğer bu yolda bariyer olsaydı, bu kaza ölümle sonuçlanmazdı” diye konuştular.

Kimi vatandaşlar da yoldaki kot farkına dikkat çekerek, asfaltla zemin arasında bazı yerlerde yaklaşık 20-25 santimetre fark olduğunu, bunun da kazalara davetiye çıkardığını söylediler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Cevat CANGIR
20/03/2018
Çiftlik-Etrim
Yıllardan beri söylüyoruz Çiflik-Etrim arasında da bariyer.Öğrenci servisleri o uçurumlu yoldan her gün gelip gidiyorlar.Allah göstermesin illahi kaza mı olması lâzım.
Murat Güleryüz
13/03/2018
Güvenlik Bariyeri
AYNEN KATILIYORUM GUVENLIK BARIYERI $ART BIRDE ANTIK TIYATRO KAR$ISINA DA GEREKLI INSAN CANI MANZARADAN DAHA DEGERLI

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30