17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GENÇLER BALIK EKMEK SATTI
Tarih: 11/03/2018
Kaynak: Kent Haber
GENÇLER BALIK EKMEK SATTI
Bodrum Interact Kulübü üyeleri geleneksel olarak gerçekleştirdikleri balık ekmek etkinliğini bu yıl da düzenledi. Etkinlikten elde edilen gelir ise Çocuk Esirgeme Kurumuna bağışlanacak.

Bugün sabah saatlerinde İskele Meydanı’nda toplanan gençler, sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ızgarada pişirilen levrek ve çipuraları ekmek arası olarak sattılar.

Organizasyon hakkında Kent Haber’e konuşan Bodrum Interact Kulübü Başkanı ve TED Bodrum Koleji 11’inci sınıf öğrencisi Elif Ataç, şu bilgileri verdi:

“Interact, Rotary ve Rotaract kulübünün 12-18 yaş aralığındaki gençlere hitap eden bir sosyal hizmet kulübü. Genelde sosyal sorumluluk projeleri yapıp, çevremiz Bodrumumuzdan başlayarak çeşitli illerimizde ve uluslararası projelerde yer alıyoruz. Bugün de geleneksel hale getirdiğimiz balık ekmek projemizi gerçekleştiriyoruz. Kulübümüzdeki arkadaşlarımızla birlikte balık ekmek yapıp, Bodrum halkına belli bir ücret karşılığında satıyoruz. Buradan elde ettiğimiz gelirle de Muğla Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağış yapıyoruz. Bağışı da şu şekilde yapıyoruz; oradaki çocukları alıp alış verişe gidiyoruz, eksiklerini, ihtiyaçlarını buradan gelen gelirle karşılıyoruz” dedi.

Etkinlik akşam saatlerine kadar devam edecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
MUHiBE AKTI
12/03/2018
Bravo Geleceğimizin Kurtarıcıları!
Böylesine duyarlı gençlerimiz olduğu surece,geleceğimiz aydınlık ve pozitif olacaktır. Gençlerizle gurur duyuyorum, tebrik ediyorum hepsini.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30