17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
19 DANS OKULU BODRUM’DA BULUŞTU
Tarih: 12/02/2018
Kaynak: Kent Haber
19 DANS OKULU BODRUM’DA BULUŞTU
Ege Bölgesi’nde faaliyet gösteren 19 dans okulunun katılımı ile “Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması” adlı 3 gün süren etkinlik gerçekleştirildi. Etkinlikte, renkli anlar yaşandı.

Bodrum Dans Kulübü, Marmaris “Point Dans” ve Kuşadası “ZuDa Dans” işbirliği ile Bodrum’da 3 gün süren dans buluşmaları gerçekleştirildi. 9 Şubat günü Porto Bodrum’da, 10 Şubat’ta Mavi Otel’de ve 11 Şubat’ta da Delfi Otel’de gerçekleştirilen organizasyona İzmir, Marmaris, Kuşadası, Aydın, Denizli, Söke, Didim, Muğla, Marmaris, Milas, Datça ve Kos Adası’ndan 19 dans okulunun Latin Dansları eğitmen ve kursiyerleri katıldı. Etkinliğe katılan grupların yaptıkları dans gösterileri ve şovları nefesleri kesti.

Konu ile ilgili basın mensuplarına bilgiler veren Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci, “Bu etkinliğimizin ismi MABOKU, yani Marmaris, Bodrum ve Kuşadası, Kıyı Ege Dans Okulları Buluşması. Bunu biz zaten yıllardır yapıyorduk ama bir isim ve proje olarak yapmıyorduk. Bu sene bunu bir proje haline getirdik, ilkini 2 ay önce Marmaris’te gerçekleştirmiştik. Şimdi Bodrum’dakini yapıyoruz, 2 ay sonra da Kuşadası’nda olacak. Burada 19 dans okulundan yaklaşık 250 dansçı var” diye konuştu.

3 gün süren organizasyon kapsamında çeşitli dans eğitimleri de verildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30