17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
PATLAYAN BORU GÜMBET KAVŞAĞI’NI DEREYE ÇEVİRDİ
Tarih: 11/02/2018
Kaynak: Kent Haber
PATLAYAN BORU GÜMBET KAVŞAĞI’NI DEREYE ÇEVİRDİ
Bodrum’da büyük bir gürültüyle patlayan ana isale hattı yolu dereye çevirdi. Patlak nedeniyle sürücüler zor anlar yaşarken, tonlarca su yine boşa aktı.

Gece saatlerinde Gümbet Kavşağı üzerindeki ana isale hattında bir kez daha patlama yaşandı. Yaşanan patlamanın ardından tonlarca su yola aktı. Olayın ardından bölgeye ilk olarak polis ve Muğla 911 Arama Kurtarma ve Araştırma Derneği üyeleri geldi. Suyla birlikte yola saçılan taşlar sürücülere zor anlar yaşatırken, bölgeye gelen polis ekipleri sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı. Kimi sürücülerin ise büyük şaşkınlık yaşadığı görüldü. Polis patlağın olduğu bölgede güvenlik önlemleri aldı.

Olaya şahit olan Vedat Çali isimli vatandaş, “Birkaç ay önce bu kavşakta 2 patlama yaşandı, halk susuz kaldı. Galiba bu bölgede basınç fazla. Bugünkü patlamada büyük gürültü oldu. Patlama sırasında oradan bir araç geçiyordu, az kalsın bir kişi ölüyordu” dedi.

Öte yandan MUSKİ’den yapılan açıklamada patlama nedeniyle herhangi bir su kesintisinin yaşanmayacağı bildirildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30