17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
NİKAH MASASINDAN ÖNCE TRİBÜNE OTURDULAR
Tarih: 10/02/2018
Kaynak: Kent Haber
NİKAH MASASINDAN ÖNCE TRİBÜNE OTURDULAR
Bugün oynanan Bodrumspor-Amed Sportif maçında gelin ve damat sürprizi yaşandı. Damadın Bodrumspor sevdası, gelini nikah dairesi öncesinde stadyuma götürdü.

Kısa süre önce tanışan ve evlenme kararı alan Halil Kurusıkı ile Nurdan Atilla, nikah öncesi Bodrumspor maçını izlemek için stada gitti. Bodrumspor sevdalısı Halil Kurusıkı’nın maç gününe denk gelen nikah tarihi, gelin ve damat arasında krize neden olmadan örnek bir davranışla aşıldı.

Yıllardır Bodrumspor’un hiçbir maçını kaçırmayan damat, gelini de yanına alarak tribüne geldi. Tribünlerde gelin ve damadı gören taraftarlar ise kısa süreli bir şaşkınlığın ardından onlara tezahürat etmeye başladı. Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da yanına giden ikili bir süre burada maçı izleyerek Başkan Kocadon ile sohbet etti. Kendilerini tebrik eden Başkan Kocadon, gelin ve damadın Bodrumspor’a şans getirmesini diledi.

Damat Halil Kurusıkı, Bodrumspor sevdasından vazgeçemediğini, bugünde tribünde kendisini göstermek istediği söyledi. Bir süre müsabakayı izleyen gelin ve damat tezahüratlar eşliğinde stadyumdan ayrılarak nikah dairesine gitti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30