17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ESNAF ODASI’NDAN İYİ PARTİ’YE İADEİ ZİYARET
Tarih: 08/02/2018
Kaynak: Kent Haber
ESNAF ODASI’NDAN İYİ PARTİ’YE İADEİ ZİYARET
Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez ve yönetim kurulu, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nı iade-i ziyarette bulunarak kongre sonrası seçimi kazanan İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve yönetim kurulunu tebrik etti.

Ziyarette Başeymez ve ekibini İYİ Parti ilçe başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve yönetim kurulu karşıladı.

Başeymez, kongre sonrası tekrar İYİ Parti İlçe Başkanı olarak seçilen Şahbaz ve yönetimini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Bodrum’un ve esnafının genel sorunları hakkında görüşmelerin de yapıldığı ziyarette sorunların geneli hakkında bilgi sahibi olduğunu dile getiren Şahbaz, birinci önceliğin Bodrum’un korunması ve kalkınmasıyla esnafın daha iyi şartlara sahip olması için yapılacak çalışmaların İYİ Parti’nin programında olduğunu belirterek Bodrum'un ve Bodrum Esnafının yararına olan her türlü projeye destek vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

Başeymez, Bodrum Esnafının daha iyi şartlara sahip olması için birlikte projeler üretmeye her zaman açık olduklarını dile getirdi.

Yaklaşık bir saat süren toplantı sonunda 11 Şubat Pazar günü Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu'nda yapılacak olan seçimlerde Başeymez'e başarılar dileyen Şahbaz, "Bodrum'un daha İYİ olması için ne gerekiyorsa yapılacaktır dedi."
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30