17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ESNAF ŞEHİTLER İÇİN LOKMA DÖKTÜRDÜ
Tarih: 02/02/2018
Kaynak: Kent Haber
ESNAF ŞEHİTLER İÇİN LOKMA DÖKTÜRDÜ
Bodrum'da bir grup esnaf, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Afrin kentinde düzenlendiği operasyonda şehit düşen askerlerimiz için cuma namazının ardından lokma hayrı yaptı, dualar okudu.

Bodrum Belediye Meydanı'ndaki Adliye Camii'nde kılınan cuma namazının ardından bir grup esnaf, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen askerler için lokma hayrı yaptı. Lokma aracının önünde 'Aziz Şehitlerimizin Ruhları Şad Olsun' yazılı büyük bir pankart açıldı, yanına ise Türk bayrağı asıldı. Bodrumlu yat elektrik teknisyeni Sedat Top (48) ve turizm işletmecisi Nurhayat Demir'in (43) öncülük ettiği Bodrumlu esnafın etkinliğine; Bodrumspor taraftarlarının da destek verdiği belirtildi.

Esnaf Sedat Top, "Bizler bugün rahat ve huzur içerisinde uyuyorsak, yaşamımızı sürdürüyorsak, bu tamamen ülkemiz için savaşan mücadele eden ordumuzun ve devletimizin güçlü kuvvetli olmasından kaynaklanıyor. O çocuklarımız, gözünü kırpmadan vatan toprağı ve bizler için savaşırken, yaşamlarını veriyor. Ruhları şad olsun, nur içinde yatsınlar. Vatanın devletimizin geleceği söz konusu olduğunda hepimizi bu göreve, şehit olmaya hazırız. Dualarımız ordumuz ile Mehmetçiğimiz ile birlikte" dedi.

Tepecik Camii İmamı Yüksel Kılınçarslan da "Arkadaşlarımız örnek bir davranış sergilemişler. Kendilerini kutluyorum" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30