17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BURAK GÖDEKMERDAN’DAN SUÇ DUYURUSU
Tarih: 02/02/2018
Kaynak: Kent Haber
BURAK GÖDEKMERDAN’DAN SUÇ DUYURUSU
Adalet ve Kalkınma Partisi Bodrum Gençlik Kolları Başkanı Burak Gödekmerdan, kendisi hakkında sosyal medya hesapları üzeriden hakaret içeren yorumlar yapıldığı iddiasıyla Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Gödekmerdan, göreve atanmasıyla ilgili yerel medyada yayınlanan haberin sosyal medya paylaşımlarının altına yorum yapan bir kişi kişi hakkında, şahsına ve partisine hakaret edildiği iddiasıyla Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığına başvurdu.

Ak Parti Bodrum Gençlik Kollan Başkanı Burak Gödekmerdan adliye çıkışı yaptığı açıklamada "Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden ne yazık ki şahsıma ve partimize hakaret içeren bazı yorumlar yapılmıştır. Bizler bu hakaretlere karşı hiçbir zaman sessiz kalmayacağız. Ancak Türk Gençlerinin vereceği cevap hiçbir zaman hakaret ve şiddet içeren bir cevap olmamalıdır. Bizler her zaman hukuki ve meşru yollarla cevap vereceğiz. Partimiz ve bizler her türlü eleştiriye ve görüşe açığız. Ancak bu eleştiri ve görüşler hakaret boyutuna ulaşmadığı sürece kabul edilebilir. Bu safhadan sonra olay yargıya intikal etmiş olup gerekli soruşturma ve araştırma sayın Başsavcılık makamınca yapılacaktır” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30