17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
İYİ PARTİ HEYETİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Tarih: 31/01/2018
Kaynak: Kent Haber
İYİ PARTİ HEYETİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
Ocak ayı başında Bodrum’daki örgütlenmesini tamamlayarak siyaset sahnesine çıkan İYİ Partililer nezaket ziyaretlerini sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret eden İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve beraberindeki heyet, son olarak Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u makamlarında ziyaret ettiler.

Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Eyinç ile İyi Parti Yönetim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı görüşmelerde Bodrum’un sorunları üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulunularak çözüm yolları değerlendirildi. Odanın projeleri hakkında da bilgi alan parti üyeleri, Odanın çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek yönetime beğenilerini dile getirdi.

İYİ Parti heyetine ziyaretleri için teşekkür eden ve partinin hayırlı uğurlu olmasını dileyen Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “İyi parti üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum. Odamız yeni hizmet binasına taşındığından beri nezaket ziyaretlerimiz daha da yoğunlaştı. Odamıza gelerek çalışmalarımız hakkında bilgi alan birçok kurum ve kuruluş var, Odamız yenilikçi ve yön verici çalışmaları ile Bodrum’a örnek olmaya devam ediyor” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30