17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SİYASİ SLOGANLARLA İNTİHAR GİRİŞİMİ!
Tarih: 31/01/2018
Kaynak: Günaydın Milas
SİYASİ SLOGANLARLA İNTİHAR GİRİŞİMİ!
Milas’taki Baltalı Kapı’ya çıkarak intihar girişiminde bulunan alkollü şahıs, vatandaşların ve itfaiyenin müdahalesiyle son anda kurtarıldı.

Milas’taki Hacıapdi Mahallesi’nde bulunan Baltalı Kapı’ya çıkan alkollü bir vatandaş, bir süre siyasi slogan attıktan sonra intihar girişiminde bulundu. Baltalı Kapı’ya çıkan vatandaşlar tarafından kurtarılan şahıs, itfaiye merdiveniyle Baltalı Kapı’dan indirilerek hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre; 45 yaşındaki L.M., alkol aldıktan sonra siyasi bir partinin pankartıyla birlikte Baltalı Kapı’ya çıktı. Vatandaşların ikazına rağmen pankart açarak slogan atan M., bir süre sonra atlayacağını söyledi. 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulunulduktan sonra hızlı bir şekilde Baltalı Kapı’ya çıkan iki genç, alkollü olduğu için ayakta durmakta zorlanan şahsı tutarak ekipler gelene kadar beklediler.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, Baltalı Kapı’nın önüne atlama yatağı açarak, önlem aldı ve şahsı itfaiye merdiveni yardımıyla sırtlayarak indirdiler. Şahıs, sağlık ekipleri tarafından 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis ise olayla ilgili soruşturma başlattı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30