17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUMLULAR YİNE DUMAN VE KOKUYA UYANDI!
Tarih: 30/01/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUMLULAR YİNE DUMAN VE KOKUYA UYANDI!
Birkaç gün önce yeniden yanmaya başlayan Bodrum Çöplüğü’nden çıkan dumanlar, sabah saatlerinde Bodrum'un üzerine bulut gibi çöktü. Bodrumlular sosyal medya hesaplarından duruma isyan etti.

Bodrum'un kangren haline gelmiş sorunlarından biri olan vahşi depolama alanı 4 günden bu yana için için yanıyor. Çöplükten çıkan dumanlar, bir kez daha Bodrum’un üzerine bulut gibi çöktü.

Sabah çöp dumanı ve kokusuyla uyanan Bodrumlular, sosyal medya hesaplarından duruma isyan ederek sorunun bir an önce çözülmesini isteklerini yinelediler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
hasan tosun
30/01/2018
Bodrumda ne olması gerekir?
insanların uyuşukluğu tepkisinden bile belli oluyor.Bu tür vahşi olay karşısında bile insanlar seslerini duyurmak adına örgütlenip yürüyüş ile protesto edemiyor.Yetkililer alışıldı artık mantığı ile habere bakıp geçiyorlar,sonra diyoruz ki hep tekerrür ediyor insanlarımız sosyal medyadan isyan ediyor.Harekete geçmek için Bodrumda ne olması gerekir?

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30