17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUMLU FİRMALAR EMITT FUARINDA BULUŞTU
Tarih: 27/01/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUMLU FİRMALAR EMITT FUARINDA BULUŞTU
3. gününe giren EMITT fuarında Bodrum standında hareketlilik devam ediyor. Bodrumlu firmalar toplantılarını yapmayı sürdürürken, standı ziyaret eden yabancı yetkililer Bodrum hakkında bilgi aldı. Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Ukrayna, İngiltere ve Balkan Ülkelerinden gelen temsilciler Bodrum pazarının önemine değinerek, bu konuda ortak çalışmalar yapılması hakkında Türk temsilcilerle fikir birliğine vardı.

Turizm sektörünün önde gelen organizasyonlarından EMITT, 25 Ocak Perşembe günü başladı. Bir fuarda daha Bodrum’u temsil etmekten onur duyduklarını belirten Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Bodrum’un farklı sektörlerinden birçok temsilciyi standımızda ağırlıyoruz, bizim için fuarın en önemli getirisi üyelerimizin tek çatı altında bir araya gelip fikir alış verişi yapması ve verimli iş görüşmeleri yapmalarıdır. Umuyorum ki tüm katılımcılar emek vererek geldikleri bu fuardan olumlu sonuçlarla Bodrum’a döneceklerdir” dedi.

Fuarın ilk günü düzenlenen ve Bodrum’un en eski barı olan Veli Bar’ın katkısıyla gerçekleştirilen, Bodrum mandalinası ile yapılan içeceklerin ikram edildiği Bodrum standı açılış kokteyline Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, İzmir Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Antalya Konya Altı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Meclis Üyesi Toros Demirdöven, Malta İstanbul Başkonsolosu Franklin Aquilina, TUROFED Başkanı Osman Ayık, İstanbul Otelciler Birliği Başkanı Timur Bayındır, Bursa Otelciler Birliği Başkanı Haluk Beceren, Artvin İl Turizm Şube Müdürü Özcan Cambaz, Ankara İl Kültür Turizm Müdürü Kamil Özer, Rusya Otelciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Vadim Shpilman, İsveç İstanbul Başkonsolosluğu Ticaret Ofisi yetkilisi Şevin Yalçın, Muğla Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm Ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Özgür Akdağ, BODER Başkanı Halil Özyurt, BOYD Başkanı Serdar Karcılıoğlu ve çok sayıda BODTO üyesi katıldı.

Bodrum Ticaret Odası üyeleri fuarın geçen seneye göre daha verimli geçtiğini bildirdi. Bodrum Ticaret Odası 5 Nolu Komite Üyesi ve Zeytin Ada Otel Genel Müdürü Alişir Şahin Odanın fuara katılmasının önemine dikkat çekerek, “Son 2 yıldır turizmin kötü oluşu bizi kötü etkiledi ama EMITT bu yıl insanların turizmden daha umutlu olduğunu gösterdi. Bu sene getirilen broşürler de daha fazla tüketildi. Bu yıl fuarda farklı acenteleri de görüyoruz ve Bodrum standımızda oturup bu kişilerle görüşebiliyoruz. Bodrum standı bir buluşma noktası olarak iyi ki bu fuarda var. Bu seneden daha umutluyuz, turizmin yavaş yavaş yaralarını saracağına inanıyorum.” dedi.

Bodrum standını fuarın bitiş tarihi olan 28 Ocak Pazar gününe kadar 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edebiliyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30