17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
VİDANJÖRLERİN AKÜLERİNİ ÇALDILAR!
Tarih: 26/01/2018
Kaynak: Kent Haber
VİDANJÖRLERİN AKÜLERİNİ ÇALDILAR!
Bodrum’un Ortakent-Yahşi ve Konacık Mahallelerindeki kamyonların aküleri, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalındı. Hırsızlık anları güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

Alınan bilgiye göre sabah saatlerinde Ortakent-Yahşi Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeKi boş alanda park halinde bulunan iki vidanjörün akülerinin çalındığı ihbarını alan Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bahse konu bölgeye gitti. Ekipler yaptıkları incelemelerde, yan yana park halindeki iki vidanjöre takılı toplam 4 akünün çalındığını tespit etti.

Çevredeki vatandaşların bilgisine başvuran ve güvenlik kameralarını incelemeye alan ekipler, hırsızlığın 2 kişi tarafından gerçekleştirildiğini tespit etti. Güvenlik kameralarına yansıyan olayda, bir otomobille bölgeye gelen iki kişinin araçtan inerek aküleri söktüğü ve daha sonra da araca yükleyerek bölgeden uzaklaştığı görülüyor.

Öte yandan bir akü hırsızlığı da Konacık Mahallesi’nde yaşandı. Sanayi sitesinin alt kısmındaki caddede park halinde bulunan kamyonun da 2 adet aküsü çalındı.

Polis şüphelilerin yakalanabilmesi için çalışma başlattı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30