17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
42 MİLYONLUK BÜYÜK ÇEKİLİŞ BU AKŞAM
Tarih: 25/01/2018
Kaynak: Kent Haber
42 MİLYONLUK BÜYÜK ÇEKİLİŞ BU AKŞAM
Süper Loto'da son zamanların en uzun devir serisinde, 11 haftalık devirden sonra bu akşam 42 milyon TL için çekiliş yapılacak. Bodrum’da da geçtiğimiz aylarda 2 büyük ikramiyenin oynandığı bayide yoğunluk vardı.

Milli Piyango İdaresi tarafından her Perşembe günü çekiliş düzenlenen Süper Loto, bu akşam tam 42 milyon TL için çekilecek. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Bodrum'da da vatandaşların büyük ikramiye hayaliyle kupon doldurduğu gözlenirken, 2 Kasım’da Süper Loto ve 30 Aralık tarihinde Sayısal Loto büyük ikramiyesinin oynandığı Gül Şans Oyunları Bayisi'nde vatandaşlar yoğunluk oluşturdu. Türkkuyusu Caddesi üzerinde faaliyet gösteren şanslı bayiiden kuponlarını dolduran vatandaşlar, akşamki çekilişi beklemeye başladı.

Bayide Süper Loto oynayan Halim Tunçadam, büyük ikramiyenin kendisine çıkması halinde yapacaklarını şöyle sıraladı:

“Bugün şansımı deniyorum. Çıkarsa kendime işyeri açacağım. Çok sayıda ev yapacağım ki zor durumda olan kiracılar ev alana kadar otursunlar. Elektriğini suyunu ödesinler, kendilerine ev alana kadar bedava otursunlar. Ben de kiracıyım, çok sıkıntı çekiyorum” dedi.

Erdoğan Özaltın adlı bir başka vatandaş ise “Şu an aklıma gelmiyor ama yapacak çok şey var. İlk etapta bir Dünya turu yaparım” diye konuştu.

Bayinin işletmecisi 66 yaşındaki Caner Gün ise kendilerinin Bodrum’daki ilk bayilerden olduğunu söyledi. Geçtiğimiz 2 Kasım’da Süper Loto ve 30 Aralık tarihinde de Sayısal Loto büyük ikramiyesinin kendi bayilerinde oynandığını da hatırlatan Gün, “Büyük ikramiyeler çıktıktan sonra bayimize ilgi daha da arttı. Süper Loto ikramiyesi de 40 Milyon TL’yi geçti. O yüzden bugün de ilgi fazla” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30