17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
METEOROLOJİDEN YİNE KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI!
Tarih: 24/01/2018
Kaynak: Kent Haber
METEOROLOJİDEN YİNE KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Güney Ege ve Batı Akdeniz için kuzey yönlü kuvvetli rüzgar ve fırtına uyarısı yaptı.

Tüm yurtta sıcaklıklar hissedilir derecede düştü, ülkenin bazı kesimlerinde kar yağışı etkili olmaya başladı. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere pek çok ilde kar yağışı etkili olurken, ilçemizde ise güneşli fakat soğuk hava hakim. Kuzeyden esen rüzgarın gece saatlerinden itibaren şiddetini arttırmasıyla hava sıcaklıkları birkaç derece daha düşecek. Bodrum Yarımadası’nda Yarın (Perşembe) ve Cuma günü en yüksek hava sıcaklığı 9 derece, en düşük hava sıcaklığı 2 derece olacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü de rüzgarın gece saatlerinden itibaren şiddetini arttıracağının bilgisini vererek uyarıda bulundu. Uyarıda şu ifadelere yer verildi:

“Rüzgarın; yarın (Perşembe) sabah saatlerinden itibaren Marmara, Kuzey Ege ve İç Anadolu’nun batısında kuzey yönlerden Kuvvetli Rüzgar ve Fırtına (50-70 km/sa) şeklinde, Güney Ege ve Batı Akdeniz’de Fırtına ve zaman zaman Kuvvetli Fırtına (50-70 km/sa zaman zaman 80 km/saat) şeklinde esmesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, çatı uçması vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.”
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30